PTR Hakkında

yaşlanma karşıtı ürünler

 

Markanın kurucusu; formüllerin sahibi Peter Thomas Roth, markasını 1993 yılında oluşturmuştur. Macaistan kökenli, SPA sahipleri neslinden gelen Peter, kanıtlanmış bilimsel araştırmalara dayanan özel formülleri ile kısa zamanda ünlenmiştir. Kendi sorunu da olan akne için etkili ürünler keşfetmek ile başlayan yolculuğa anti aging ile devam etmiştir. Misyonu; güçlü içerikler ve gelişmiş teknolojiyi kullanarak bilimsel etkili formüller geliştirmektir.

Peter Thomas Roth kanıtlanmış bilimsel araştırmalara dayanan özel formülleri ve aldığı ödüller ile fark yaratmaktadır. Bu formüller her kadının kendini iyi hissedeceği ve daha genç, sağlıklı görüneceği sonuçlar sağlamaktadır.

Her formüldeki yoğun ve çoklu içerikler çok çeşitli cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. Yüksek konsantrasyonda vitaminler; antioksidanlar ve bitkisel ekstreler performansı ve penetrasyonu güçlendirir.

Peter Thomas Roth'un tüm yaşlanma karşıtı ürünler formülleri çok fonksiyonludur ve tüm cilt tiplerine ve yaşına uygundur.

Cildin sağlığında ve berraklığında gözle görülür sonuçlar kısa zamanda elde edilir. En iyi uzun vadeli sonuçlar; egzersiz gibi düzenli günlük kullanım ile ortaya çıkar.