Peter Thomas Roth Un-Wrinkle Collection - Skin Care
Peptit ve nöropeptitlerin özel birleşimi ile dudak üzeri ve kenarındaki ince çizgi ve kırışıklık görünümünü belirgin bir şekilde azaltmaya yardımcı olur. Dudakları nemlendirir, dudakların dolgunluğunu ve dudak çizgisinin kalınlığını arttırır.  Tüm ciltler için uygundur.
10 ML / 0.34 FL OZ
Cildi toparlayan, sıkılaştıran, ince çizgi ve derin kırışıklıkların görünümünü iyileştiren yüz bakımı. Çizgiler üzerinde bakım sağlamaya yardımcıdır ; alın çizgileri, iki kaş arasındaki "11" çizgisi, kaz ayağı çizgileri, gülümseme çizgileri gibi. Tüm cilt tipleri için uygundur.
30 ML / 1.0 FL OZ
Çevresel zararı onarmak, nemi cilde hapsetmek ve cildi uyurken tazelemek üzere formüle edilmiştir. Nöropeptitler, peptitler, retinol, gli asit ve cilt nemlendiricisinin üstün karışımı ile gece boyunca kırışıklıklara karşı mücadele eder. Normalden kuruya dönük cilt tipleri için uygundur.
28 G / 1.0 OZ
Göz çevresinin daha sıkı ve gergin görünmesini sağlamaya yardımcı olan, göz çevresindeki derin çizgi ve kırışıklıkları hedef alan göz kremi. 6 çok güçlü %100 aktif anti-aging peptit ve nöropeptitlerin özel bir karışımı ile özellikle göz çevresi için geliştirilmiş 3 yeni içerik ile kombine edil...
15 ML / 0.5 FL OZ