CAMU CAMU POWER C X 30 VITAMIN C BRIGHTENING MOISTURIZER

Yaklaşık 3 ila 5 metre uzunluğunda çalımsı ve Peru ile Birezilya arasındaki, Amazon ormanları başta olmak üzere ormanlık alanlarda bulunan nergisler ailesine mensup bir ağaçtır. Kırmızı mor meyveleri bulunmaktadır.

Bitkinin en önemli özelliği ağırlığının %2 si ile %3 üne karşılık gelen çok yüksek miktarda C Vitaminine sahip olmasıdır. Süper meyve Camu Camu meyvesinin güçlü içeriği ile formüle edilmiş C Vitamini bazlı canlandırıcı bir nemlendiricidir, anti-aging peptitler ve yoğun nemlendirici ekstreler içerir.

Camu Camu meyvesi Amazon ormanlarında yetişen potansiyel süper bir meyve olup portakalın sağladığı C Vitamininden 30 kat daha fazla sağlar. Düşük moleküler ağırlığından ötürü çok yüksek konsantrasyonda C Vitamininin süper absorbe olma özelliği ile cilde daha iyi penetre olur. Güçlü antioksidan Camu Camu, dört potansiyel anti-aging peptit, yoğun nemlendirici içerikler ve A ve E Vitaminleri üretimini artırır, cildi canlandırır, sıkılaştırır, eşitsiz cilt tonunu dengeler, ince çizgi ve kırışıklıklar üzerinde bakım sağlamaktadır.

Derin nemlendirme sağlar.

Camu Camu meyvesini güçlü içeriği ile formüle edilmiş C vitamini bazlı güçlü nemlendiricidir. 
Peptitler ve yoğun nemlendirici ekstreler içerir.
Cilt nemlenirken aynı zamanda eşitsiz cilt tonu düzenlenir.
Cilt daha aydınlık ve canlı bir görünüm alır. İnce çizgi ve kırışıklıklar azalır.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Günde 2 kez yüze ve boyuna uygulanır.

50 ML / 1.7 FL OZ