Peter Thomas Roth Salatalık Tozsuz Toplayıcı Koleksiyon - Yenileyin Cildin - Cilt Bakımı
Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan temizleyici ciltte çevresel faktörlerden ötürü oluşmuş kiri, kalıntıyı nazikçe temizler ve detoks etkisi sağlar.
200 ml / 6.7 fl oz
Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan serum cilde detoxs etkisi verir, nemlendirir ve yatıştırır. Salatalık ekstresi cildi ferahlatır, hyaluronik asit ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır, cildin nem seviyesini artırır. Cildin yumuşak, dolgun ve nemli kalmasını sağlar.&...
30 ML
Ultra hassas, giderici, anti-iritan olan gel maske; en hassas ciltlerde dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Göz altında şişliklerin azalmasına yardımcı olmak için uygulanabilir. Nemlendirici ve yatıştırıcı maske olarak günlük kullanılması önerilmektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
150 ML / 5.0 FL OZ
Bu basit ama devrimci Göz Küpleri koyu halkalar, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresini yeniler, aydınlatır ve aynı zamanda detoks etkisi ile yorgun gözleri uyandırır besler ve daha genç görünümlü bir cilt için tüm göz çevresini nemlendirir.
Salat...
6X 4 ML / 0.13 FL OZ
Salatalık özlü, detoks etkili, nemlendirici krem tipi jel. Bu hafif yapılı, yağsız nemlendirici kendine özgü krem-jel arası yapısı ile cilt üzerinde gözünmez mat bir yapı oluşturur. İçeriğindeki Bio Mesh teknoloji sayesinde nemlendirici aktif içeriklerin cilde salınımını sağlayarak su kaybını...
50 ML / 1.7 FL OZ